آقای احمدی‌نژاد لطفاً به این عکس‌ها خوب نگاه کنید!

آفتاب: در حالی‌که، تحقیرهای پیاپی مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی در عرصه روابط بین‌الملل طی 4 سال گذشته، زبانزد خاص و عام شده است، محمود احمدی‌نژاد دست به تحریف تاریخی جدیدی زد و با زیر سوال بردن شواهد و تصاویر موجود، مدعی شد که روز سفر تاریخی خاتمی به فرانسه یکی از غم‌انگیزترین روزهای زندگی‌اش است چرا که در جریان آن سفر، ژاک شیراک برخوردی تحقیرآمیز با رئیس‌جمهور سابق ایران داشته است.

به گزارش آفتاب، محمود احمدی‌نژاد که در جریان تبلیغات انخابات دهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در گفتگوی تخصصی عصر چهارشنبه رادیو گفتگو حاضر شده بود، در بخشی از این برنامه گفت: «آن روزی که رئیس جمهور سابق با آن وضعیت به فرانسه رفت یکی از غم‌انگیزترین روزهای زندگی‌ام بود چرا که ژاک شیراک در بالای پله‌های محل استقرار خود ایستاده بود و رئیس جمهور قبلی ایران در پایین پله‌ها از ماشین پیاده شد و پله‌های متعدد را پشت‌سر گذاشت تا به او برسد و این حرکت از موضع ضعف باعث «تحقیر» ما شد»! 

البته این نخستین بار نیست که احمدی‌نژاد درباره سفر خاتمی به فرانسه به اظهار نظر پرداخته است چرا که پیشتر نیز فایل صوتی سخنانی از وی منتشر شده بود که او در آن، بدون اشاره به نام کشور و نام فردی که به ان کشور مسافرت کرده است، نظیر همین ادعاها را درباره خاتمی مطرح ساخته بود اما تا دیروز این گمانه‌زنی به صورت شفاف از سوی هیچ مقام رسمی تأیید نشده بود. 

ادعای جدید آقای احمدی‌نژاد در حالی مطرح می‌شود که اسناد و تصاویر موجود، بیانگر واقعیت دیگری است. بر اساس عکس‌های موجود از سفر خاتمی به فرانسه، خاتمی بعد از ظهر روز سه‌شنبه، 16 فروردین ماه سال 84، برای دیدار با ژاک شیراک وارد کاخ الیزه شد و پس از ورود به این کاخ مورد استقبال رییس گارد و رییس تشریفات الیزه قرار گرفت و از گارد مستقر در آن سان دید. سپس شیراک که برای استقبال از خاتمی از پله‌های کاخ پایین آمده بود، به گرمی از خاتمی استقبال کرد. 

علاوه بر این، پس از استقبال ژاک شیراک از خاتمی در مقابل کاخ الیزه و انجام مذاکرات که نیم ساعت بیش از زمان مقرر نیز طول کشید، شیراک مجددا خاتمی را تا مقابل کاخ بدرقه کرد. 

درحالی که نادرستی ادعاهای احمدی‌نژاد درباره ننگین بودن بیانیه سعدآباد با انتشار دوباره سخنان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی درباره آن بیانیه و نیز اظهارات کارشناسان مشخص شده بود، با این حال هنوز مشخص نیست که چرا این نامزد انتخابات دهم ریاست جمهوری همچنان به طرح چنین ادعاهایی ادامه می‌دهد که نادرستی آن‌ها با یک جستجوی ساده در اینترنت، به راحتی آشکار می‌شود. 

آگاهان سیاسی معتقدند که دستگاه های نظارتی همچون دادستان کل کشور و شورای نگهبان می‌توانند با تذکر به این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، مانع از ادامه یافتن طرح این‌گونه ادعاهای نادرست در روزهای باقی‌مانده تا زمان برگزاری انتخابات سرنوشت‌ساز 22 خرداد شوند. 

لینک منبع

Advertisements
این نوشته در دورود ارسال شده و با , , , برچسب‌گذاری شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

39 پاسخ برای آقای احمدی‌نژاد لطفاً به این عکس‌ها خوب نگاه کنید!

 1. ملکی :گفت

  برای من دیدن ژاک شیراک تنها و جند نفری که از پشت پنجره موذیانه مراقب دیدار آنها هستند خیلی گویاتر از تعاریف و خوش باوری های شما بود از اینکه این عکس را بعنوان سند استقبال از خاتمی در این سایت قرار داده اید متشکرم

 2. مهرداد، کارشناس ارشد علوم سیاسی :گفت

  طبق عرف بین المللی رئیس جمهوری که وارد کشور دیگری می شود از سوی مقام همپای خود یعنی رئیس جمهور در فرودگاه مورد استقبال قرار می گیرد که آقای خاتمی توسط لیونل ژوسپن، نخست وزیر فرانسه مورد استقبال رسمی قرار گرفت و مذاکرات خود را با ایشان به انجام رساند. پس از مذاکرات رسمی ایشان به کاخ الیزه رفت و آقای شیراک تنها به خود زحمت دادند که 7 پله ناقابل را برای رئیس جمهور ایران که برای اولین بار به کشورش سفر کرده است پایین بیایند، در حالی که آقای خاتمی قبل و بعد از میهمانی الیزه چند روز را بدون شیراک در فرانسه سپری کرد و در حد یک وزیر یا معاون رئیس جمهور با وی رفتار شد! خصوصاً با اهمیتی که سفر آقای خاتمی به فرانسه داشت حتی اگر ایشان یک مسؤول ارشد دولتی غیر از رئیس جمهور بود می بایست بیش از اینها مورد توجه رئیس جمهور کشور میزبان واقع می شد.

 3. الهه :گفت

  یکی نیست به این اقا بگه فوقش که حرفت درست حداقل یکی اومده استقبال اقای خاتمی از تو که بهتره که دقیقه های فهش دیگران از افتخاراتت محسوب میشه و برق جلسه رو خاموش می کنن

 4. ناشناس :گفت

  دمه آقاي خاتمي گرم بدون تكيه به هيچ نهادي خودش مستقل پا شده رفته فرانسه از احمدي نژاد كه بهتره . يكي نيست به احمدي نژاد بگه تو كه نميتوني شلوارتو بكشي بالا چرا اومدي رئيس جمهور شدي ديوس كوني

 5. مصطفی :گفت

  زنده باد خاتمی
  درود بر موسوی

  هر آدم عاقلی میدونه که احمدی نجاد ایران رو به باد داده. خدا لعنتش کنه.

 6. خدامراد بلوچ :گفت

  احمدي نجاد در طول 4سال از رياست جمهوري بر ايران باعث ايجاد بيش ترين حقارت و تنفر ازملت ايران در مجامع بين المللي شد ودر اين دوره بيشتر از هر وقت ديگر جامعه ي روشن فكر ايران در خفقان بود

 7. دوستدار محمود احمدی نژاد قهرمان ایران :گفت

  درود بر محمود این مرتیکه عوضی وایستاده تا خاتمی بره جلو من خودم یزدی هستم ولی از این که خاتمی همشهری من باشه شرم دارم.
  شکست امپراطوری هان شمی و فرمانده سید محمد زوانتو و عالیجناب میر تسو را توسط محمود جومونگ را به ساکنین ایران قدیم تبریک می گویم.
  یک قرن بعد: معلم: پسر چه کسی سلسله اکبر شاهیان را منقرض کرد؟
  دانش آموز: آهنگر زاده سمنانی،شهید محمود احمدی نژاد.

 8. مریم :گفت

  تنها چیزی که می تونم بگم اینه که……………..
  داخل ادم…………..
  کی باشی که اسم اقای خاتمی رو بیاری

 9. کبری :گفت

  این اگه ادم بود با زن اجنبی دست نمیداد
  پای گزارش زن نیمه عریان نمیرفت
  همین کارارو کرد که هرکی یه روحانی میبینه توهین میکنه

 10. samieh :گفت

  سلام پس چرا اين عكسها هيچ كدومش باز نميشه؟گرفتين مارو؟ا لكي شرو ور ميبافين به هم كه اين و اون و خراب كنين؟به شما چه كه آقاي هاشمي چيكاركرد يا آقاي احمدي نژاد چي گفت؟ خجالت بكشين آدمهاي بي كار

 11. پري :گفت

  خاتمي بزرگترين تحقير براي ايران بود وقتي جك استراو پايش را روي ميز گذاشت چرا قبول نميكنيد اين مرد يك تحقير بود وقتي جك ميگه و تركها ومقدسات و … را مسخره ميكنه

 12. ناشناس :گفت

  مرگ بر منافق

 13. بماند ............. :گفت

  مي خوام بگم محمود جونم دمت گرم
  خوب پوزه اينا رو به خاك كشوندي
  ولي نامردي كردي ضربه به سرشون زدي
  خداييش رحمت نمياد از ضربه كاري تو ديونه شدن و نشستن اراجيف مي بافن
  برو محمود جون كه پشتتيم
  چون آقامون الامام خامنه اي پشتته
  تا اون باشه ماهم هستيم

 14. محمد :گفت

  تا چقدر قدر نشناس باشيم.چرا خودمونو به خواب زديم. چرا چشامونو باز نمي كنيم. تهمت تا كي؟ مگه خدا نيست ؟ مگه قيامت در پيش نيست؟

 15. ناشناس :گفت

  یادمه تو مناظره احمدی نژاد و مهندس موسوی احمدی نژاد به میرحسین گفت در زمان دولت شما ایران رو یک ملت وحشی می دونستن (البته قید نکرد ما تو چه دوره ای بودیم و هدفشون از وحشی خطاب کردن ملت ما توسط اجانب از روی غرض ورزی بوده) ولی اگر من جای آقای موسوی بودم یک سؤال ازش می کردم که آقای احمدی نژاد میشه بگید فلیم سیصد در زمان کی ساخته شد؟ هر چند مثل تمام سؤال هایی که همه پرسیدند و جواب نداد این هم یک جوری ماست مالی می کرد ولی این آقا از این ادعاها زیاد می کنه و ادامه هم داه!

 16. وحیده :گفت

  اگه فیلم 300 تو دوره ی احمدی نژاد ساخته شد باز میشه گفت که اجنبی این کارو کرد….فیلمهای داخلی دوره اصلاحاتو چرا نمیگین که به هر چی ارزشها و مقدسات توهین میشد…….دیگه اون دوران گذشت…….. مار هم از یه سوراخ دو بار گزیده نمیشه…….مگه مرده باشیم که بذاریم دوره ی اصلاحات حالا با هر اسم دیگه ای مثلا موسوی با کودتا سر کار بیاد…..

 17. mnb :گفت

  hamaton divaneheid

 18. mnb :گفت

  iran 200 sal.eghab,ast

 19. علی :گفت

  زنده باد دکتر احمدی نژاد

  فیروزآباد- خبرنگارکیهان:

  مقایسه احمدی نژاد با سرتیپ متوسلیان توسط رهبری معظم نظام، نشانگر تلاش بی وقفه ریاست جمهوری برای خدمت به اسلام و ایران است.
  دکتر رامین مشاور سیاسی ریاست جمهوری در جلسه شورای اداری فیروزآباد که فرماندار، امام جمعه موقت و مدیران اجرایی شهرستان حضور داشتند، با بیان ویژگی های دولت مردمی و خدمتگزار دکتر احمدی نژاد، گفت:
  شخصیت های بزرگی در اسلام و ایران داشته و داریم که سرمایه کشور هستند و در عصر حاضر شاهدیم که فردی بی ادعا به نام دکتر احمدی نژاد کمر خدمت به این کشور و مردم بسته است و علی رغم فشارها و نیش هایی که از داخل و از خارج بر او وارد می کنند، با سکوت و نجابت خود، شب و روز تلاش و به کشور خدمت می کند و کاری به قضاوت بدخواهان ندارد.

  وی با اشاره به سفرهای استانی ریاست جمهور و هیئت دولت گفت: احمدی نژاد با این حرکت انقلابی خود، شکاف و فاصله بین مردم و دولتمردان را از بین برد و این حرکت الگویی برای رهبران جهان شد، همچنین نخبگی و فرزانگی فقط در بین قشری از مردم پایتخت وجود داشت ولی دکتر احمدی نژاد مهمترین مسائل کشوری و بین المللی را در بین مردم فقیر و محروم
  دور افتاده ترین مناطق کشور مطرح و آنان را نخبگان جامعه معرفی کرد.

  وی تبعیت احمدی نژاد از رهبری معظم نظام، حرمت گذاری به مردم و حفظ کرامت محرومین و نیازمندان را نشانگر فرهنگ سازی اسلامی و انسانی ریاست جمهوری ذکر کرد.
  وی تاکید کرد: احمدی نژاد پرچم اسلام را در دست گرفته و با مخالفان ایران و اسلام مبارزه می کند

  همه هم میدونین که رهبری در مورد دکتر احمدی نژاد گفتند که مردی سختکوش شجاع و هوشمند است

 20. فرماسون :گفت

  مرگ بر موسوي

 21. يك ايراني :گفت

  نصر من الله وفتح قريب درود بر احمدي بي رغيب

 22. خس و خاشاک :گفت

  بی محلی آدمایی مثل شیراک بهتر از فحش خوردن از مردم کومور و ونزوئلاو …. است

 23. سلام :گفت

  آیا جای این سوال برای شما نیست که چرا از خاتمی به این گرمی استقبال شده؟چه چیزها و منافعی در این گرمی است؟ سلام گرگ بی طمع نیست؟

 24. مجتبی :گفت

  با سلام
  خاتمی موجودی پست در میا ن موجودات کره زمین است

 25. حمید :گفت

  برای ملت ایران بسیار متأسفم چرا که گویا این همان مردم کوفه هستند که این بار به شکلی دیگر خودشان را بع=ه نفهمی زده اند .
  هر ادم عاقلی این باور را دارد که هرچی آدم نادان ، مزخرف و فرصت طلب احمق است که خدا را فراموش کرده و خود را به 40هزار تومن سهام عدالت فروخته ! یکی نیست به آنها بگه که اگر دین ندارید لااقل آزادمرد باشید و بدنبال فتنه کری نروی ؟ چرا با اسم خمینی حکومت می کنید اما به فرزند مطهر خمینی (آقاسیدحسن ) جفا می کنید
  مرگ بر معاویه ها و مرگ بر یزیدها و مرگ بر خامنه ای ها باد.

 26. بسیجی :گفت

  ما یه رییس جمهور با غیرت می خواستیم که خدا نصیبمون کرد. تا زمانی هم که در خط ولایت فقیه باشه قبولش داریم. سران فتنه،چه اونهایی که پشت پرده و چه اونهایی هم که آتیش بیار معرکه شدن بدونن که اگه بیش از این دست و پا بزنند هم پیش مردم رسواتر میشن و هم پیش اربابان خودشون بی ارزشتر.

 27. محمد :گفت

  اقايون و خانوما ان عكس ها سند داره اگر توانستيد با سند جلو بياييد نه اينكه الكي چرت و پرت بگوييد شما ميتوانيد زير عكس ها را نيز بخوانيد وازدرست بودن انها ميتوانيد در سايت ها سرچ كنيد.واقاي برادر انها اربابشان خودشان هستند

 28. صادق :گفت

  هميشه زنده باشي سردار وطن احمدي نژاد به زبان تركي (ياشاسين وطن اوغلو ) مرگ بر ديكتاتور( م —– ك )

 29. شیما کارشناس ارشد روان شناسی :گفت

  درود دوست خوبم که خودت رو دوستدار احمدی نژاد…معرفی کردی ظاهرا شما خیلی بیکاری که وقتت رو پای تلویزیون هدر میدی شرمم میشه که شما یه ایرانی هستی معلومه که خیلی جو تو رو گرفته بوده که سیاست مدارهای کشور رو با القابی مثل تسو و جمونگ و چه میدونم هر چی ، نام گذاری کردی ؟ به هر صورت مطمئن باش کسی دستش رو به خون احمدی نژاد کثیف نمی کنه ضمنا سلسله ی اکبر شاه رو همین مردم انتخاب کردن کاری نکن به انتخاب مردم در مورد انقلاب هم شک کنیم هر چند کار از کار گذشته ما یه جمهوری میخوایم که مال تمام ایرانی ها باشه با در نظر گرفتن تمام ادیان و عقاید والبنه اقوام حتما این جمله ی کوروش بزرگ رو شنیدید که میگه : باران باش و مپرس کاسه های خالی از کیست …عظمت این جمله رو درک میکنی ؟ » زنده باد ایران» و «زنده باد یاد شهید دکتر علی شریعتی » که جایش خیلی خالی و البت سبز است

 30. زنده باد ایران :گفت

  دلم برای همه تون می سوزه شما این پایین شیکم همدیگه رو سفره میکنید اونا اون بالا به شما می خندن ..همه می دونن اوضاع خر تو خره با این حال از من یه نصیحت بشنو کان در آن نبود غرض سرتون رو از زیر برف در بیارید و به هیچ چیز این رژیم اعتماد نکنید به امید ظهور آقا امام زمان ، مسیح (ع) ، سوشیانت ، آمیتاب (در دین بودا ) و سام (در دین اهل حق ) حق نگهدارتون ..

 31. ناشناس :گفت

  سلام آقای ب………… کسی نظر شما رو نخواست نظرتون رو بندازین تو سطل آشغال والبته خودتون هم می تونید برید نفرت دارم از شما و اون رئیس جمهور بی غیرتتون که دکترای دروغ گویی داره آره شما اینقدر بی منطق اید که قبل از شروع تبلیغات قانون شکنی کردید و شروع به خراب کردن آقای موسوی کردید (منظورم توی دانشگاه هاست) اینه رسم مسلمونی؟؟ شما قانون رو زیر پا گذاشتید کجاست اون میتی کومان که اشتباهات این آقا(احمدی نژاد – که ادعای امام زمانی هم می کنه استغفر… ) رو بهش بگه؟ قلبم درد گرفت لعنت بهت ب………… لعنت خدا به تمام افراد بی منطق

 32. hich kas :گفت

  he he he khandam migire vase hamaton to mordab gir kardim un vakt yekiton migid ahmadi nejad yekiton migid mosavi hame rasto dorgo midonand khodeto goll nazan ahmga berizid khiyabona

 33. caspianme :گفت

  سلا مهرداد، کارشناس ارشد علوم سیاسی
  طبق عرف بین المللی رئیس جمهوری که وارد کشور دیگری می شود از سوی مقام همپای خود یعنی رئیس جمهور در فرودگاه مورد استقبال قرار می گیرد که آقای خاتمی توسط لیونل ژوسپن، نخست وزیر فرانسه مورد استقبال رسمی قرار گرفت و مذاکرات خود را با ایشان به انجام رساند. پس از مذاکرات رسمی ایشان به کاخ الیزه رفت و آقای شیراک تنها به خود زحمت دادند که 7 پله ناقابل را برای رئیس جمهور ایران که برای اولین بار به کشورش سفر کرده است پایین بیایند، در حالی که آقای خاتمی قبل و بعد از میهمانی الیزه چند روز را بدون شیراک در فرانسه سپری کرد و در حد یک وزیر یا معاون رئیس جمهور با وی رفتار شد! خصوصاً با اهمیتی که سفر آقای خاتمی به فرانسه داشت حتی اگر ایشان یک مسؤول ارشد دولتی غیر از رئیس جمهور بود می بایست بیش از اینها مورد توجه رئیس جمهور کشور میزبان واقع می شد.

  آخه گاووووووووووووووووووو
  ریس جمهور ما همپای ریس جمهور اوناست
  پس رهبر چی هه
  هویج !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 34. يسنا :گفت

  ميخوام بدونم اين مردم با طرفدارى از احمدىنژاد ميخوان به كجا برسن؟جز اينكه روز به روز داريم بدبخت تر ميشيم؟آخه چقدر گرونى؟چقدر تحقير شدن؟اگه بخوام گلايه كنم از اين دولت به اصطلاح خدمت گذار يه رمان ميشه.اميدوارم مردم ايران عاقل بشن و اين اصول گراها هم خدا خودش ميدونه چه جورى جوابشونو بده.

 35. محمد :گفت

  بهتره يه نگاه به لينك زير بندازيد تا حقيقت مطلب براتون روشن بشه و بفهميد حق با كي بوده 4 تا عكس از نماي نزديك نشون مي دي كه چي؟
  http://www.payanews.com/?id=643

 36. نغمه :گفت

  سیاست پدر مادر نداره.همه سیاستمداران دنیا با همن و اونی که همیشه بهش ظلم میشه مردم هستند

 37. اگه خدا بخواد یه بنده :گفت

  مریز آبروی سرازیر مارا – به ما باز ده نان و انجیر ما را
  خدایا اگر دستبند تجمل – نمی بست دست کمانگیر ما را
  کسی تا قیامت نمیکرد پیدا – ازآن گوشه کهکشان تیر مارا
  ولی خسته بودیم یاران همدل – به نانی گرفتند شمشیر مارا
  ولی خسته بودیم و میبرد طوفان – تمام شکوه اساطیر مارا
  طلا را که مس کرد دیگر ندانم – چه خاصیتی بود اکسیر مارا

  راه حضرت روح الله مانیفست اونه ، نه فرزندانش!دوستای عزیز یه سری به صحیفه امام بزنین!

 38. اگه خدا بخواد يه انسان :گفت

  مرگ بر ديكتاتوريست درود بر احمدي نژاد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s