پروين احمدي نژاد:سخنان فائزه هاشمي اوج بداخلاقي انتخاباتي بود

parvin-ahmadinezhad-rio-1خبرگزاري فارس: خواهر رئيس جمهور در واكنش به سخنان دخترهاشمي رفسنجاني گفت: سخنراني فائزه هاشمي در همايش دوم خرداد اوج بداخلاقي انتخاباتي بود.

پروین احمدی نژاد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس با اشاره به همایش دوم خرداد که در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار شد اظهار داشت که:در آن مراسم فائزه هاشمی سخنرانی اخلاقی خوبی انجام نداد

 

و به نظرم در عرصه انتخاباتي بايد مسايل اخلاقي را رعايت كنيم. 
وي با اشاره به اينكه در بحث‌هاي اخلاقي مانند انتخابات بايد از نظام اعتقادي اسلامي بهره جست، عنوان كرد: در دولت نهم با ايجاد فضاي اخلاقي پيرو شعارهاي دولت كه بر محور معنوي‌گرايي، عدالت‌طلبي و مهرورزي استوار شده، كارهاي بسيار خوبي براي كاهش آسيب‌هاي اجتماعي انجام شده است. 
خواهر رئيس جمهور با بيان اينكه دولت احمدي‌نژاد زحمات بسياري در زمان رياست جمهوري انجام داده و مردم نيز قدردان و حامي اين دولت هستند، گفت: من آينده انتخابات را بسيار اميدوار كننده پيش‌بيني مي‌كنم و مطمئنم محمود احمدي‌نژاد در دور اول آراء بالايي را كسب خواهد كرد.

لینک منبع

Advertisements
این نوشته در دورود ارسال شده و با , , برچسب‌گذاری شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

20 پاسخ برای پروين احمدي نژاد:سخنان فائزه هاشمي اوج بداخلاقي انتخاباتي بود

 1. روح الله :گفت

  با تخریب و دروغ هیچ کسی پیشرفت نمیکنه.
  حتی اگه مخ چند تا کودک ذهن رو با وعده هایی که اصلا به قیافه اش نمی خوره ،بزنه.

 2. هادی :گفت

  در این زمانهاست که میتوان منافقین نظام و رهبری را شناخت.

 3. فاطمه :گفت

  احمدی نژاد ابدا لیاقت رئیس جمهوری را نداشته و نخواهد داشت تنها کار او بردن آبروی ایران در این 4 سال بود
  فکر نمیکنم در مناظره دیشب ادب و اخلاق از طرف احمدی نژاد رعایت شد که اینجا دم از ادب میزنید .

 4. محمد :گفت

  از حمايت هاي قدرتي كشورمان و حمايت هاي بيگانگان و دشمنان اسلام كه از موسوي ميشود به روشني جانب حق و باطل مشخص ميشود و هيچ ابهامي در آن وجود ندارد و مردم بايد هوشيار باشند و بدانند كه هميشه طرف حق مخالفين زيادي را به همراه داشته و هم اكنون نيز اينچنين است .و احمدي نژاد به حق ترين نفر در اين انتخابات ميباشد.

 5. محمد :گفت

  در به حق بودن دكتر احمدي نژاد هيچ بحثي نيست و اين را ميتوان از حمايتهاي فاسدين مملكتي فهميد .

 6. سلام.پیروان مخلص وجان برکف امام(ره)درزمان حیات آن بزرگمردتاریخ درهمه مراحل واوضاع حساس فقط چشم وگوششان به فرامین ایشان بود که آن حماسه های بزرگراآفریدند.درطول ان زمان حوادث گوناگونی پدیدآمد واگر جزرهنمودهای آن رهبر فرزانه نبود وضعیت الـان ممکن نبود.اززمان رهبری مولا ومقتدایمان (خامنه ای)بازهم چشم وگوش بفرمان معظم له داریم و درلحظات حساس اولین توجهات مابیانات ومواضع حکیمانه ایشان است. درمسئله انتخابات که از اهم واجبات است بادقت مواضع وفرمایشات معظم له راسرلوحه کارخود قرارمی دهیم و اجازه نخواهیم داد تاریخ تکرارشود و گول سقیفه بنی ساعده رابخوریم گول فریب حکمیت رابخوریم .پس ازسی سال تجربه درانقلاب اسلامی حالا میشود خادم رااز خائن تشخیص داد آنهم ازاشارات وبیانات رهبری عزیزمان است .ما قبل ازپیروزی انقلاب درصحنه بودیم روزهای خون وآتش راتجربه کردیم درکنار امام عزیز پیروزی ازجانب خداوند بدست آمد. درصحنه ها وسنگرهای حساس حضورداشتیم درحوادث کردستان وغرب کشور جنگیدیم .درهشت سال دفاع مقدس با امام بودیم مجروحیت و اسارت را تجربه نمودیم وسرفراز بازگشتیم ودررکاب رهبرفرزانه انقللاب دوباره تجدید بیعت نمودیم و درتمامی صحنه ها تا الآن حضورداریم. آیا تحت امر مولایمان کسی دید که مسیر اشتباه رفته باشیم؟ ازلحاظ قانونی هرکسی را رهبری تایید فرمود اطاعت نمودیم الآن هم در انتخاب اصلح ملاکهایمان همان خواسته رهبری ست. قربه الی الله رای می دهیم وازخداوندمتعال می خواهیم هرچه خیر است عطا فرماید. انشاالله.سیدرضاحسینی نژاد-جانباز55% و آزاده-مشهدمقدس.

 7. فرزانه :گفت

  جالبه وقتي كسي دم از قانون ميزنه اول بايد خودش قانون رو رعايت كنه موسوي دم از قانون ميزنه ولي خانمش بي قانوني ماهي يك ميليون و پانصد بيشتر ميگيره بي قانون عضو هيات علمي شده بي قانون دكتر شده جالب اينه وقتي اعتراض احمدي نژاد رو ميبينه حرفي براي گفتن نداره اسمش رو ميزارن ادب

 8. ثمر :گفت

  آقای احمدی نژاد حامی ایرانیان وایرانیان حامی دکتر احمدی نژاد میباشند.

 9. رويا :گفت

  اقاي موسوي با ادب سوار بر ماشين در بين هوادارانش چكار ميكنه وقتي هوادارانش دارند اموال عمومي را خراب ميكنن اقاي با ادب انتخابات قانوني انجام شده و خودت ميدوني نميخاي شكست را قبول كني

 10. ساناز :گفت

  موسوي اصلا بلد نيست 2 كلمه حرف بزنه ميخاد كشور اداره كنه؟

 11. پري :گفت

  با چيز گفتن وسخن از چيز حتما در مقابل دشمنان چيز ميشويم اقاي چيز چيز

 12. محمد - قم :گفت

  احمدی نژاد سمبل واقعی دروغگویی و عوامفریبی در ایران است ،من فوق ایسانس اقتصاد هستم و می فهمم که کاری که احمدی نژاد با ایران کرد از جنایت های اجانب و استعمارگرانی مثل انگلیس بد تر است…….درآمد های نفتی کجاست..صندوق ذخیره ارزی چقدر موحودی دارد…بله احمدی نزاد با توضیع مبلغی پول در 6 ماه اخیر در روستاها موفق به جلب آرای چند میلیون ایر انی شد…..ولی یک روز فرزندان همان روستایی ها به این کار او لعنت خوهند فرستاد …….فقط منتظر باشید….اشتباه نکنید احمدی نژاد دزد نیست ولی بعلت سو مدیریت و بی سوادی سیاسی و اقتصادی و مدیریتی…و در نهایت دیکتاتوری و عوامفریبی در اداره کشور بعنوان یکی از خائنین به مملکت در تاریخ ایران جاودانه خوهد شد…

 13. ناشناس :گفت

  به نظر من وقت دعوا نیست .مردم باید اگاه باشند واجازه ندهند بیگانگان برای ما تصمیم بگیرند.اگر اقای موسوی دلسوز این مردم واسلام است .باید به این اشوبها پایان دهد.اقای احمدی نژاد هم در این سالها برای مردم زحمت کشیده ما نباید برای تمام مشکلاتی که بر تمام دنیا حاکم است او را سرزنش کنیم .بیکاری -تورم-و…….خیلی مشکلات دیگر در خود امریکا هم وجود دارد.چرا انها که خود را برتر می دانند نمی توانند کاری برای خودشان کنند. امیدوارم این وضع به نفع مردم تمام شود.

 14. الهام :گفت

  اولین و راحت ترین قدم در جهت رفع مشکلات کشور مثل تورم، آگاهی از آن مشکل و پذیرفتن آن است.
  احمدی نژاد قهرمان ملی شما حتی آمار واقعی تورم رو قبول نداره، امریکا و شیاطین بزرگ! هم دارن به مشکلات و معایبشون اقرار می کنند ولی این آقا که به نظر شما از هر کسی برای ریاست جمهوری اصلح تره حاضره هر دروغی بگه ولی به خطاهاش اعتراف نکنه!!!!
  من این مدت یه سوال اساسی داشتم، از آقای مسیحا هم پرسیدم ولی جواب ندادن، چه طور و به چه طریقی به یک دروغگو می تونید اعتماد کنید؟ چه ضمانتی وجود داره چنین آدمی که اینقدر راحت درباره بعضی مسائل تابلو، دروغ گفته درباره مسائل دیگه مملکت هم به مردم دروغ نگفته باشه؟

 15. آقای موسوی با عکس العمل امروزشون نشون دادند چقدر دلسوز نظامند…اگر انقدر دم از نظام میزنند باید در عمل ثابت کنند که تا به امروز خلاف آن عمل کرده اند و باید گوش به فرمان راس نظام یعنی رهبریت باشند که نیستند زیرا اگر این چنین بود در نماز جمعه امروز شرکت میکردند و باعث مکدر شدن خاطر رهبر فرزانه نمیشدند

 16. الهام :گفت

  ………مملکت 4 سال و یک هفته ست که داره علنن از رئیس جمهور خدومش دفاع می کنه، من ساده، امیدوار بودم ایشون حداقل برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی کمی به مردم عصبانی و منتظر توجه و دیده شدن نظری بندازه. ولی موسوی می دونست که جمعه چه چیزایی می شنوه، لزومی به اومدنش نبود. من شرط می بندم ………اصلا نفهمید که موسوی نیومده حالا چه برسه به اینکه خاطرشون مکدر هم بشه!!
  ای کاش ………ما شجاع بود، ای کاش ………..ما عادل بود، از اونجایی که آرزوهای محال من تمومی نداره آرزو می کنم که حداقل ای کاش امام خمینی زنده بودند، اونوقت با صراحت و قاطعیتی که در سخن داشتند حقایق رو بدون ترس و واهمه آشکار می کردند.

 17. علی :گفت

  «همه روزها عاشورا و همه زمین کربلاست»
  توجه همه اونهایی که کار آقای موسوی رو رد می کنند رو به یادآوری قیام امام حسین (ع) و حتی همین امام خمینی در اون دوران جلب می کنم. وقتی به چیزی اعتقاد دارید و راهی جز قیام در برابر این همه قانون شکنی و ظلمی رو که به ظن خودتون درک کردید ندارید باید به خاطر اسلام قیام کنید. گرچه دست آقای موسوی به خاطر محدودیت رسانه ای و اعمال تحریم بسته بود و به همین علت کمی مدیریت مردم معترض ناقص انجام شد اما به نظر بنده بیشترین ضعف از طرف مسئولین نظام بود و مسبب اصلی این آشفتکی ها و سوء استفاده های بیگانگان همین مسئولین بی درایت و فکر بسته فعلی ما هستند… افراط و تفریط آفت اندیشه ای هستند که قرآن بیشترین تاکید رو روش داره. دوستان تفکر کنید که اسلام جز عقل نیست و عقل جز اسلام نیست. من حتی به اخباری که به آقای خامنه ای رسونده می شه شک دارم و به نظرم به ایشون گزینشی و با غرض خبرهایی داده میشه و الا در عدالت ایشون هیچ شکی نیست. اما به جرأت می تونم بگم جای امام فقیدمون امام خمینی واقعا خالیست. در آخر فرج آقا اما زمان (عج) رو مسألت می کنم از درگاه پروردگار فقط برای اینکه حقیقت رو عریان و صریح به دست ایشون ببینیم هرچند شاید اکثریتمون از جمله خودم لایق درک آن حضرت نباشیم. اما حقیقت چنان مخلوقی است که بزرگی چون امام حسین (ع) خودش و عزیزانش رو در راهش قربانی کرد. امیدوارم نوشته های این حقیر سمت و سو حق داشته باشه و تمام دغدغه همه ما باید همین باشه،در این شرایط همه قلب های پاک ناخوداگانه به دنبال منجی اند برای فرج آقا اگر می خواهید دعایی به حق کنید دعایی کنید که همسو با عمل خوتون باشد و انشالا حق. یا حق

 18. امير حسين :گفت

  زر بابا همتون. هركودومشونم بيان بره منو تو كاري نمي كنن خودشون مي خورن ميرن

 19. آیه 11 سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»، (خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.)
  حضرت امام خميني مي‌فرمايد: «ولايت فقيه امتدادي است از حاكميت معصومان و عبارت است از حاكميت فقيه عادل كه صفات علم و فقاهت و تقوا و زهد و كارداني و مهارت در وجود او محقق گرديده است كه همه اين ويژگيها او را از استبداد و ديكتاتوري بازمي‌دارد.» ايشان اين معنا را با سخن خود چنين مورد تأكيد قرار مي‌دهد: «اسلام ديكتاتوري را محكوم و رد مي‌كند و ولايت را از حاكمي كه مي‌خواهد با ديكتاتوري حكومت كند، ساقط مي‌سازد حتي اگر آن حاكم فقيه باشد. اگر فقيه و حاكم از چهارچوب صفات علم و عدالت و گرفتن حق مظلوم از ظالم خارج شود، ولايت او خود به خود ساقط مي‌گردد.» حضرت امام (ره) فرمود : «جانم فدای تک تک این ملت».

 20. x :گفت

  هيچي نگيم كه نگفتنش بهتر است /////////////////// …

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s